5 powodów, dla których warto korzystać z outsourcingu i leasingu pracowniczego

Ludzie w biznesie są najważniejsi. To oni decydują o sukcesie, dlatego musisz dbać o to, by świadczyli usługi na jak najwyższym poziomie. Ale są też inne czynniki. Co zrobić, by mieć jak najmniej zmartwień na głowie?

1. Efektywność

Czas to pieniądz. Jako przedsiębiorca dobrze o tym wiesz, dlatego efektywni pracownicy to podstawa. Dzięki outsourcingowi i leasingowi pracowniczemu oszczędzasz czas, pieniądze i… nerwy. Nasza kadra pracuje dla Ciebie wtedy, gdy dostaje zlecenie. Nie naliczamy godzin nadliczbowych, a jeśli istnieje taka potrzeba – pracujemy również w weekendy. Dzięki nam podniesiesz wydajność i obniżysz koszty produkcji. Wpadło Ci szybkie zlecenie, a Twoja kadra pracownicza pracuje nad innym bądź nie posiada kwalifikacji? Dzięki nam masz problem z głowy.

2. Oszczędność

Oprócz pieniędzy oszczędzasz też miejsce. Dzięki nam możesz powiększyć produkcję i zwiększyć zdolność produkcyjną. Nie posiadasz magazynu, hali lub nie dysponujesz wystarczającą ilością miejsca? Przeniesienie prac produkcyjnych to najlepsze rozwiązanie dla firmy. Z nami masz pracowników, miejsce i sukces. Ty wynajmujesz, my zajmujemy się resztą. Jesteśmy dla Ciebie 24 h na dobę.

3. Komunikacja

Martwisz się, że pracownicy z Ukrainy nie znają języka polskiego i przez to prace będą opóźnione? Że niezrozumienie spowoduje, że nie wypełnią swoich obowiązków tak jak powinni? Nie musisz korzystać z pomocy swojego tłumacza czy słowników i generować niepotrzebnych kosztów. Wszystko leży po naszej stronie – zapewniamy pomoc profesjonalnego tłumacza i dbamy o to, by nasza kadra szkoliła się i doskonaliła językowo.

4. Kwalifikacje

Sumienny i wykwalifikowany pracownik jest obecnie na wagę złota. Dysponujemy zespołem specjalistów ze Wschodu, który z poświęceniem i zaangażowaniem wykonuje każde zlecenie. Punktualność i zamiłowanie do pracy są dla nas bardzo ważne. Eksperci z Threezones wyszukają dla Ciebie pracowników z kwalifikacjami, jakich właśnie potrzebujesz. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności, a kadra posiada niezbędną dokumentację. Pracujemy na Twój zysk.

5. Zrozumienie potrzeb

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy – porozumienie to podstawa. Jesteśmy dobrymi słuchaczami – zależy nam na tym, by zrozumieć potrzeby drugiej strony i odciążyć ją ze zbędnych formalności. Niezależnie od tego, czy jesteś małym przedsiębiorstwem, czy dużą firmą – dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie i zoptymalizujemy wszystkie koszty. Bo niezawodność i solidność to nasze drugie imię.